Slovenská filharmónia a Bratislavský chlapčenský zbor uvádzajú

Pribeh hudby Slovenskej filharmónie

Spoznajte Slovenskú filharmóniu a staňte sa súčasťou jej príbehu.

foto: SF/Alexander Trizuljak

Pozrite si celý koncert Príbeh hudby Slovenskej filharmónie. Môžete si stiahnuť aj pracovné listy ku koncertu. Verziu pre mladších žiakov nájdete tu a verziu pre žiakov starších zase tu. Príjemné sledovanie.
Hudobné ukážky z dnešného koncertu sa už tešia, že ich budeš zdieľať s kamošmi. Vyber si, ktorú chceš, alebo aj všetky!
Účinkujú:

Slovenská filharmónia
Slovenský filharmonický zbor, zbormajster Jan Rozehnal
Bratislavský chlapčenský zbor, zbormajsterka Magdaléna Rovňáková
Anabela Patkolo - husle
Barbara Braunová - alt
Alexander Fellmayer – soprán
Vladimír Kobielsky / Štefan Bučko - herec
Gabriel Rovňák – dirigent a moderátor
Spoznajte Slovenskú filharmóniu a oslávte s ňou jej 75. narodeniny

Pripravujeme premiéru výnimočného koncertu, na ktorom spoznáte Slovenskú filharmóniu tým najkrajším spôsobom. Stanete sa na chvíľu jej súčasťou. Ako vážená porota budete vyberať nového člena orchestra, porozprávate sa so Slovenským filharmonickým zborom, zahráte si s nami jednu zo skladieb na koncerte a prostredníctvom herca Vladimíra Kobielskeho či Štefana Bučka, sa osobne stretnete s jedným zo zakladateľov Slovenskej filharmónie, Eugenom Suchoňom. Slovenskú filharmóniu poznajú diváci a poslucháči na celom svete vďaka množstvu koncertných ciest a viac ako 6300 koncertom. Dnes ju máte možnosť spoznať aj vy a zablahoželať jej k významným narodeninám.

Nalaď sa na našu vlnu!

Vypočuj si hudbu, na ktorej teraz fičíme a pozri sa, ako sa nám darí s prípravou koncertu. Klikni na stránku Príbeh hudby na Facebooku, staň sa našim fanúšikom a nalaď sa na našu vlnu hneď teraz!

kontakt

Chcete sa zapojiť do projektu a neviete, ako na to? Alebo nám len chcete niečo odkázať? Tešíme sa na vaše podnety. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom emailovej adresy gabriel@pribehhudby.com, alebo bchz@nextra.sk.
partneri projektu